BORU AÇMA

Şimdi Ara

BORU AÇMA

TIKALI BORU AÇMA

Günümüzde gelişen teknoloji sayesinde kameralı robotlar kullanılarak tıkalı boru açma hizmeti tesisat kırılmadan yapılabilmektedir. Pimaş borularına zarar vermeden boru tıkanıklığı giderilmektedir.

İstanbul tüm ilçelerinde robotla kırmadan tıkalı gider borusu, tıkalı lavabo gider borusu, tıkalı tuvalet borusu, mutfak gider borusu, klozet borusu, tıkalı atık su borusu, tıkalı temiz su borusu ve tüm tıkalı borular tıkanıklığını açıyoruz. Bu teknikle hiçbir yere zarar vermeden, kırmadan, dökmeden tıkanan boruları açıyoruz.

Ev ya da işyerinizde bulunan lavabo borusu, tuvalet borusu, klozet borusu, banyo gider borusu, balkon gider borusu, kanalizasyon borusu gibi tüm atık su borusu tıkanıklıkları yaşanabilir. Bu durumlarda çok vakit kaybetmeden, daha fazla zarara ve maliyete girmemek adına boru açma servisimizi arayarak hızlı bir hizmet alabilirsiniz.

Tıkalı Boru Açma Yöntemleri

Tıkalı olan boru giderlerini açmak için bir kaç basit yöntem vardır, ancak belirtmeliyiz ki bu yöntemler geçici çözüm olmakta, hatta bazen boru hatlarına zarar vererek daha fazla külfete neden olmaktadırlar. En çok kullanılan yöntemler arasında kimyasal kullanımı, boru açma teli, kılavuzu ya da spirali kullanımı gelir. Boru açma kimyasalı kullanımı pimaş boru içlerinde çatlak, erime, kırılma gibi durumlara sebep olabilir. Tel, kılavuz ya da spiralin yanlış kullanılması ile de kalıcı hasarlar meydana gelebilir.

Boru gideri açma işlemi için son teknoloji özelliklerle donatılmış kameralı robotla tıkalı boruları açmaktayız.

Tıkalı boru açma yöntemlerinden biri olan tadilat yaparak boru tıkanıklığı temizleme yöntemi çok maliyetlidir. Artık yüksek ücretler ödemek yerine son teknoloji boru tıkanıklığı açma makinası ile hiçbir yeri kırmadan, tıkalı borulara zarar vermeden daha ucuza sizlere hizmet veriyoruz.

Tıkalı boru açma kimyasalı (boru açısı), tıkalı boru açma teli (spirali), demir çubuk gibi malzemeler kullanılarak tıkanmış boruları açmak istediğimizde borular deliniyor yada çatlıyordu. Tadilat yapmak yerine bu tür sağlıklı olmayan çözümler ile tıkalı boruları açmaya çalışmak geçici çözümdü. Ancak gelişen teknolojiye ayak uydurarak, eskiden bin bir zorlukla açılmaya çalışılan tıkanmış boruları şimdi tıkalı boru açma makinası ile kolayca yapıyoruz. Borulara herhangi bir zarar verilmemektedir. Boru içine salınan makinenin kılavuzu yay şeklinde olduğundan hiçbir sivri kenarı bulunmaz sadece boruya sürtünerek ilerler. Uç kısmı da delici değildir.

tıkalı boru açma

Boru Tıkanıklığı Açma

Kameralı boru görüntüleme özelliğine sahip makinelerle son derece dikkatli bir şekilde tıkalı boru içi her noktasının incelenmesi ile tıkalı bölgelerin yeri belirlenir. Boruyu tıkayan maddelerin temizlenmesi, robotla yapılır. Tıkanmaya sebep olan atıkların tespit edilip ortadan kaldırılması ile daha etkili ve uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanım sağlanır.

Günümüzde modern cihazlardan olan tıkanıklığı açan robotlar, pimaşlara zarar vermeden boru tıkanıklık problemlerinde kesin çözüm üretiyor. Robotun uç kısmında bulunan kancalar sayesinde tıkanan boru içindeki bütün yabancı cisimler parçalama ve ittirme yöntemiyle borudan temizlenerek kanala gönderilir.

Tıkanmış boruları kırmadan robotla tıkanıklık açma hizmeti veren firmamız aynı zamanda kamera ile görüntü almaktadır. Son teknoloji tıkanık boru açma makina parkurumuz ile tıkalı boru açma işlerinizi %100 garantili olarak yapmaktayız.

Zahmet çekmeden yüksek ücretler ödemeden beton veya zemin altındaki atık su borusu tıkanıklığı açma hizmetimizden sizde yararlanın. Tıkalı boru açma robotu (makinası) ile etrafı kirletmeden pimaşın için temizlenir.

 • atık su borusu tıkanıklığı açma
 • gider borusu açma
 • kanalizasyon borusu açma
 • klozet borusu açma
 • klozet gider borusu açma
 • lavabo borusu açma
 • lavabo gider borusu açma
 • mutfak lavabo borusu açma
 • mutfak gider borusu açma
 • su gider borusu açma
 • tuvalet borusu açma

Tıkanmış  Boru Nasıl Açılır?

Atık su boruları tıkanıklığını açmak için özel üretim kanal görüntüleme kameraları kullanıyoruz. Tıkanmaya sebep olan sorunu kaynağına inerek görüntülüyoruz. Tuvalet gider borusuna atılan peçete ve ıslak mendiller su ile teması halinde erimeyebilir. Kanalizasyona gitmesi gereken tuvalet kağıtları kanal borusu içinde birikerek suyun akışını bozar, suyun tamamen önüne geçerek set oluşturur. Tuvalet borusu robotla tıkanıklığı açtıktan sonra kamera ile görüntüleme yaparak sağlıklı bir çalışma yapıyoruz. Böylece tıkanıklığın yeniden yaşanmasının önüne geçilmiş olur. Tuvalet borusu tıkandı, nasıl açılır diye endişe etmeyin. Tuvalet tıkanmasına çözüm için mutlaka firmamız ile görüşün. Kameralı tıkanıklık açma servisimiz sizlere son sistem teknoloji ile hizmet vermektedir.

En sık rastlanılan tıkanıklıklardan biri de mutfak gider borusu tıkanmasıdır. Mutfak borusu tıkanmasının ilk belirtisi kötü kokulardır. Mutfak lavabo borusu açma ilacı (lavabo açıcı) yerinde müdahale olabilir belki ama uzun vadede pek faydası olmayacak, lavabo altı boruların tekrar tekrar tıkanıklığı sorunu baş gösterecektir. Mutfak lavabo hortumu bağlantıları sürekli eğilip bükülen borular ve eklerden oluşuyorsa bu sorun sanıldığından daha büyük olabilir. Bu tip lavabo atık su borusu ve mutfak giderleri köşelerinde tortular birikerek zamanla kalın bir tabaka haline gelir, katılaşır. Neredeyse bir damla su bile geçirmez hale gelerek lavabo borusu tıkanıklığına yol açar. Böyle bir durumda kesinlikle profesyonel bir yardım almanızı öneririz.

Teber İnşaat Altyapı olarak mutfak borusu, klozet su borusu, banyo gider borusu, logar borusu gibi tüm gider tıkanıklıklarını titizlikle açıyor ve en hızlı şekilde çözüme kavuşturuyoruz.

Tıkalı Boru Açma

Tıkalı Boru Açma Fiyatları

Teber İnşaat Altyapı olarak İstanbul genelinde tıkalı boru açma servisimiz siz değerli müşterilerine uygun fiyat politikası ile hizmet vermektedir. Tıkanıklık açma fiyatları, kırma dökmeye karşı çok daha ucuz ve hesaplıdır.

Pimaş gider borularının çapına göre fiyatlandırma yapılmakla birlikte tıkalı boru açma fiyatları 150 TL’den başlar. Daha detaylı bilgi almak için 0532 772 56 27 nolu telefonumuzdan bizimle iletişime geçiniz.

Robot ve Kameralı Cihazlarla Kırıp Dökmeden Tıkalı Boru Açma 7/24 Kaliteli Hizmet

Call Now Button