LAVABO AÇMA

Şimdi Ara

LAVABO AÇMA

LAVABO TIKANIKLIĞI AÇMA

Lavabo açma hizmeti sunan firmamız, pimaş borularına zarar vermeden robotla tıkanan lavabo sorunlarını çözmektedir. Avcılar, Bayrampaşa, Bağcılar, Beylikdüzü, Esenler, Esenyurt, Güngören başta olmak üzere İstanbul Avrupa yakası tüm ilçe ve semtlerinde kırmadan lavabo açma servisimiz 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Uygun lavabo tıkanıklığı açma fiyatları ve profesyonel ekibimiz ile tuvalet lavabosu, mutfak lavabosu, banyo lavabosu tıkanıklıklarına kesin çözüm sunuyoruz.

lavabo açma
lavabo tıkanıklığı açma

TIKANAN LAVABO NASIL AÇILIR?

Evde çok farklı tıkalı lavabo açma yöntemleri uygulanmaktadır. Tuz, sirke, karbonat, soda, sıvı lavabo açıcı, kostik lavabo açıcı, lavabo aç gibi kimyasalların yanında lavabo açma spirali, teli, sustası, pompası, aparat, kılavuz gibi lavabo açacağı denilen malzemeler de kullanılmaktadır. Ancak ne var ki en güçlü en etkili lavabo açıcı kullanılsa bile lavabo atık su borusu tıkanıklığına geçici çözüm olmaktan öteye gitmemektedir. Zaten lavabo açmak için başvurulan bu teknikler pratik bilgiler sayıldığından pratik çözüm sunar ama kalıcı değildir.

Sizde “tıkalı lavabo nasıl açılır,lavabom tıkandı, lavabo gideri tıkandı, nasıl açılır, ne yapılmalı” diye endişe ediyorsanız bizi arayarak servis kaydı oluşturun. Tıkalı lavabo açma ekibimiz anında müdahale ederek etrafı kirletmeden, kırmadan robotla tıkanıklığa sebep olan sorunu ortadan kaldırır. Tıkanan lavabo gider borusu kamera ile kontrol edilerek görüntüleme cihazları ile lavabo tesisatındaki sorunu tespit ederek çözüm sunar.

lavabo tıkanıklığı açma

LAVABO TIKANIKLIĞI

Lavabo borusu yağlı yemek artıkları, çay posası, saç kıl gibi çeşitli atıklar, sebze ve meyvelerdeki toprakları evyede yıkamak ve yemek yaparken evye içerisinde sebze soymak doğramak sebebiyle tıkanmaya yol açar. Ayrıca lavabo atık su borusu yanlış eğimde olması, yanlış tesisat malzemelerinin kullanılmış olması da lavabo tıkanmasına sebep olur.

Lavabodan yavaş giden su ilk belirtilerdendir, en sık rastlanılan sorunlardandır. Mutfak lavabo gideri yemek artıklarıyla, yağlarla daralır, daralan lavabo atık su borusundan su yavaş akar bazen hiç akmaz taşar. Bir an önce tıkanan lavaboyu açmak gereklidir.

Tıkanmış lavaboyu açmak için kullanılan bir çok kimyasallar içinde yakıcı bileşenleri bulundurduğundan hem cildinize, sağlığınıza zarar verir hem de pimaş borularına zarar verir. Tıkalı lavabo gider borusu “lavabo aç” denilen kimyasalların verdiği ısı ile eriyip delinmelere sebep olarak başka bir sorunu beraberinde getirir. Kaynar su ile kullanıldığından, sıcak su pimaş boruları yumuşatır, erimesine ve yamulmasına sebep olur hatta lavabo borusu ek yerlerindeki contalara zarar verir. İlerde su sızdırmaları oluşur.

lavabo açma

ROBOTLA LAVABO AÇMA

Tıkanmış lavabo giderine kameralı görüntüleme cihazlarımız ile bakılarak tıkanan lavabonun gerçekten hangi nedenle tıkandığını araştırarak tespit ederiz. Tıkanıklığın tekrar etmemesi, tıkanıklık tam açılmış mı, tesisat hatasından dolayı mı tıkanıklık oluşmuş gibi soruların cevabını bu cihazlar ile anlarız. Robot cihazlarımız ile müdahale ederek lavaboyu açarız. İstanbul tüm ilçelerine uzaklık farketmeksizin sabit fiyat garantisi ile hizmet vermekteyiz.

MUTFAK LAVABO TIKANIKLIĞI

Tıkanan mutfak lavabo gideri oldukça sık yaşanılan ve can sıkıcı bir durumdur. Peki, mutfak lavabo tıkanıklığı nasıl açılır? Kendi imkanlarımız ile evde sirke ve karbonat ile tıkanıklığı açma yöntemini uygulayabilirsiniz. Yada pompa ile, lavabo açıcı kimyasallar ile de tıkanık lavabo açılabilir. Ancak bu işlemler sadece geçici çözümdür ve tekrar eder. Firmamız tıkalı olan banyo ve mutfak lavabo giderlerini, kırmadan robot cihazları ile kısa süre açmaktadır.
Siz de lavabo tıkanıklığı açma hizmetimizden yararlanmak için bizi arayarak servis kaydı oluşturun.

Robot ve Kameralı Cihazlarla Kırıp Dökmeden Lavabo Açma 7/24 Kaliteli Hizmet

Call Now Button