KANALİZASYON ARIZA

Şimdi Ara

KANALİZASYON ARIZA

Kanalizasyon Arıza

İstanbul’un tüm semt ve ilçelerine kanalizasyon arıza alanında her türlü kanalizasyon sorunlarında hizmet vermekteyiz. Kanalizasyon arıza, tespit ve giderme çalışmaları yapan firmamız 7 gün 24 saat servis vermektedir.

Belirli aralıklarla temizlenmeyen ve bakımı yapılmayan kanalizasyonlarda tıkanıklıklar ya da arızalar meydana gelmektedir. Kanalizasyon arızaları genelde yatay atık su borularında ve bu borulara bağlı dirseklerde çeşitli nedenler sonucu suyun akış hızının düşmesiyle olur. Kanalizasyonda oluşan tıkanıklık ve arızalar sebebiyle pis sular kanalizasyona ulaşamaz ve en yakın çıkış noktasından taşar. Yapılarda büyük masraflı zararlar oluşur, insanların günlük ihtiyaçları aksar.

Kanalizasyon arıza durumları yaşandığında acilen müdahale gerekir. Kanalizasyon altyapı hizmetlerini en kaliteli, hızlı ve ekonomik fiyatlara veren firmamızı arayarak profesyonel çözüm isteyebilirsiniz.

Kanalizasyon arızaları, kanalizasyon altyapı ve sistemlerinin düzeninde, işleyişinde gerçekleşen arızalar sonucunda gerçekleşmektedir. Gerçekleşen bu arızalar; tuvalet tıkanıklığı, boru tıkanıklığı, gider tıkanıklığı gibi sorunlara yol açar. Bu sorunların oluşması çevreye ve insan sağlığına ciddi zararlar vermekle birlikte kanalın taşması durumunda etrafa yayılan kötü kokular da rahatsız edicidir. Kanalizasyon arızalarınızın hızlı ve sorunsuz bir şekilde giderilmesi için tecrübeli ekibimiz ve teknolojik ekipmanlarımızla Teber İnşaat Altyapı olarak 7/24 hizmetinizdeyiz.

kanalizasyon arıza

Kanalizasyon Tıkanıklık Açma

Kanalizasyon tıkanıklığı açma, yaşanan tuvalet tıkanıklığı, boru tıkanıklığı, tuvalet tıkanıklığı, gider tıkanıklığı gibi sorunların çözümüdür. Kanal açma işleminizi kazı ve tadilat yapmadan sorunsuz bir şekilde gerçekleştirerek Teber İnşaat Altyapı hizmet güvencesi sağlamaktayız.

Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma

Logar YapımıKanalizasyon kapağı (rögar kapağı) çevreye zarar verilmeden açılarak metan gazı oluşumuna karşı havalandırılır. Tıkalı ya da arızalı kanalizasyona yapılacak müdahale mümkün mertebe kanala inmeden yapılır. Kanal sorunu giderildikten sonra bol miktarda su ile kanalizasyon borusundaki atıkların temizlenmesi sağlanır. Kanal temizleme işleminden sonra tıkanıklık oluşturabilecek delikler kapatılır. Kanalizasyon tıkanıklığı açma işlemlerinden sonra dezenfektasyon yapılarak atıklar çift poşete konularak şehirden uzaklaştırılır.
Kanalizasyon Tıkandı

kanalizasyon arıza
Kanalizasyon tıkanıklığı meydana gelen apartman, daire, site, ev, dükkan, depo, sığınak, bodrum, kömürlük, kiler, kazan dairesi ve işyeri gibi mekanlarda üst katlardan dökülen atık sular kanalizasyon ana hat borusuna en yakın ucu açık olan pis su borusunun bağlı olduğu noktada su baskını yaşanabilir. Pis su taşması olayına kanalizasyon tıkanıklığı açılarak müdahale edilmez ise su sızıntıları oluşur, elektrik tesisatı ile temasa geçerek elektrik arızası veya yangına sebebiyet verebilir. Yapının zeminlerindeki parkeler kabarıp şişebilir, alçı ve boya işlemleri yaptırmak gerekebilir. Oldukça masraflı olacak sonuçlara maruz kalmamak için tıkalı kanalizasyon için en kısa sürede profesyonel bir firmadan yardım alınmalıdır.

Firmamız yüksek teknolojiye sahip kanalizasyon açma araçları ile hızlı bir şekilde bu sorunlara karşı garantili çözümler getirmektedir. İstanbul kanalizasyon açma servisimiz 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir.

Kanal TemizlemeLogar Yapımı

Kanalizasyon temizleme, kanalizasyon borularının tıkanması sebebiyle gerçekleştirilmesi gereken bir işlemdir. Teber İnşaat Altyapı olarak bu hizmetimizi, kanalizasyon kontrolü ve çıkan atıkların yönetmeliklere uygun şekilde uzaklaştırılması işleri konusunda uzman personelimiz ve vidanjör donanımlı araçlarımız ile kanalizasyon temizleme ve kanal açımı yapmaktayız. Kanalizasyon-Tamiri-Kanalizasyon-T%C4%B1kan%C4%B1kl%C4%B1k-A%C3%A7ma-Kanalizasyon-Temizleme-Teber-%C4%B0n%C5%9Faat-Altyap%C4%B1.ppt|title:Kanalizasyon%20Ar%C4%B1za%20PPT||”]

İstanbul Kanalizasyon Arıza, Tamiri ve Altyapı İşleri 7/24 Hizmet

Call Now Button