TUVALET AÇMA

Şimdi Ara

TUVALET AÇMA

TUVALET TIKANIKLIĞI AÇMA

Kırmadan tuvalet tıkanıklığı açma hizmetimiz ile Arnavutköy, Avcılar, Bahçelievler, Beylikdüzü, Bakırköy, Bayrampaşa, Bağcılar, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Küçükçekmece, Sarıyer, Sultangazi başta olmak üzere İstanbul tüm ilçe ve semtlerine tuvalet tıkanıklığı açma servisimiz vardır.

tuvalet açma
tuvalet tıkanıklığı açma

Kırmadan, robotla tuvalet açma işlemi ile alaturka tuvalet, alafranga tuvalet, wc klozet tıkanıklığı giderilir. Son teknoloji cihazlarla tıkanıklığa sebep olan maddeler ya parçalanarak kanalizasyona gönderilir yada çekilerek dışarı çıkarılır. Bu sayede tuvalet gideri açılır. Tuvalet kağıdı ve benzeri cisimler tuvaleti tıkadı ise yüksek basınçlı su ile tıkalı tuvalet açılır.

Suda erimeyen tuvalet kağıtları, ıslak mendiller, sünger, temizlik bezleri, kadın pedleri ve çocuk bezleri tuvalete atıldığında tuvaletin tıkanmasına neden olur. Tuvalet giderinin eğimsiz olması, inşaat halinde tuvalete dökülen harç, çimento, moloz gibi maddeler de tuvalet tıkanıklığı oluşturur.

Tuvalet tıkanıklığı açma yöntemleri (teknikleri) arasında tıkanıklığı açmak için kimyasal (tuvalet açıcı asit-kimyasal) kullanılabilir ancak bu hem geçici çözüm olacak hem de tuvalet borusuna zarar verecektir. Yine bir diğer yöntem ise tuvalet pompası veya tuvalet açma teli kullanmaktır. Genelde katı cisimler tuvaleti tıkadığı için pompalar pek işe yaramaz. Tel yardımıyla da cisimleri dışarı çıkarabilirsiniz. Ancak tel çok fazla ileriye doğru gidemeyebilir ve hatta tuvalet gider borusuna takılabilir. Bu durumda tıkanmış tuvaleti açmak için kırmanız gerekebilir. Böyle çaresizliklerle karşılaşmamak için bizi arayarak servis kaydı açtırabilirsiniz. Uzman ekibimiz tuvalet tıkanıklığına çözüm sunacaktır.

TIKANAN TUVALET NASIL AÇILIR?

Alaturka tuvalet tıkanıklığı genelde es denilen bölgede oluşur. Bu bölge tesisat ile tuvalet arasında bulunur. Su kalması ve kokuyu engellemesi amacıyla yapılmıştır. Katı atık, bez, ıslak mendil gibi maddeler burada kalır ve gitmez. Tıkalı alaturka tuvalet, bu iş için geliştirilmiş olan robot cihazlar ve tecrübeli ekimiz ile herhangi bir zarar vermeden uygun fiyatlar ile açıyoruz. Gereken durumda tıkalı olan bölgeyi açtıktan sonra tıkanma sebebini kameralarla araştırıyor, sorunu net olarak görüntüleyip kesin çözüm sunuyoruz.

Tuvalet Tıkanması Nasıl Açılır?
Tuvalet tıkanması durumlarında tuvalet geri tepebilir. Ana gider ya da logara giden boruda tıkanıklık olduysa sizin yapacağınız işlemler sonuçsuz kalır. Mutlaka profesyonel bir tesisatçıdan yardım almalısınız.

Lavabo açıcı ile tuvalet tıkanıklığı açma
Tuvalet geri basmıyorsa 3 paket asit bazlı kimyasal olan tuvalet açıcı (kostik) ürünü tuvalete boşaltarak üzerine kaynar su dökün. Biraz bekledikten sonra tıkanıklık açıldıysa bol su dökülmelidir.

Tuvalet Pompası ile tuvalet tıkanıklığı açma
Tuvalet pompasını tuvalet deliğinin ağzının tamamıyla kapatacak şekilde yerleştirerek, yukarı aşağı hareket ettirin. Tıkanıklık açılana kadar bu işlemi tekrar uygulayın.

Tuvalet tıkandı, nasıl açarım, ne yapmalıyım diye endişe etmeyin. Profesyonel yardım alarak tıkalı tuvalet tıkanıklığını uygun ücretler ile açıyoruz. 7 gün 24 saat bizleri arayarak destek isteyebilirsiniz.

tuvalet açma

ROBOTLA TUVALET AÇMA

Tıkanan tuvalet çoğu zaman yukarıda sayılan yöntemlerle açılmaz. Uzman ekibimiz tuvalet tıkanıklığına neden olan cismi ve tıkanıklık noktasını kameralı cihazlar ile görüntüleyerek kontrol eder. Tıkanıklık durumuna göre tuvalet tıkanıklığı açma robotuna uygun başlık takılarak tuvalet gider borusu açılır.

Deneyimli personellerimiz tuvalet tıkanıklığına neden olan sorunu kameralı cihazlar ile kontrol ederek tespit yapar. Tıkanıklığın sebebine göre robot başlığı takılarak tuvalet gideri açılır. Kırmadan, dökmeden ve hiçbir yere zarar vermeden tıkanan tuvalet wc giderleri kısa sürede açılır.

JTNDaWZyYW1lJTIwd2lkdGglM0QlMjI3NTAlMjIlMjBoZWlnaHQlM0QlMjI0NTAlMjIlMjBzcmMlM0QlMjJodHRwcyUzQSUyRiUyRnd3dy55b3V0dWJlLmNvbSUyRmVtYmVkJTJGTXNTNHFyU1VqVE0lMjIlMjBmcmFtZWJvcmRlciUzRCUyMjAlMjIlMjBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW4lM0UlM0MlMkZpZnJhbWUlM0U=

Robot ve Kameralı Cihazlarla Kırıp Dökmeden Tuvalet Açma 7/24 Kaliteli Hizmet

[/vc_column_text]

Call Now Button