KANALİZASYON TEMİZLEME

KANALİZASYON TEMİZLEME

Şehir kanalizasyon şebekeleri zaman geçtikçe bir çok sebepten dolayı dolmakta, tıkanmaktadır. Kanalizasyon temizleme aracı kullanarak tıkalı olan kanalizasyon borularının temizlenmesini sağlamaktayız.

Kanalizasyon, evsel ve endüstriyel atık sularının toplandığı ve borularla şehir dışında güvenli yerlere taşındığı yaklaşık 30 cm çapında borulardan, logar bacalarından ve birleşme noktalarından oluşan yeraltı pis su atık şebekesidir.

Kanalizasyonlar çeşitli katı atık cisimler (kum,kil,kireç,kök vb) nedeniyle tıkanmaktadır. Kanalizasyon hattının hidrolik akışının düzgünce sağlanabilmesi, çevreye yayılacak kötü kokulara ve kanalizasyon taşmalarına engel olabilmek için kanalizasyon temizleme işleminin yapılması gereklidir.

Kanalizasyon borusu tüm atık suyu üzerinde taşıdığı için belirli zaman aralıklarıyla kanalizasyon temizleme yapmak gerekir.

kanal temizleme

Son teknoloji yüksek su basıncı ve yüksek vakumlama gücüne sahip kombine kanalizasyon temizleme araçlarımız ile kanalizasyon temizleme hizmeti vermekteyiz. Bu araçlarımızın recycle (geri dönüşüm) özellikleri sayesinde kanalizasyon sularının temizlenmesi sağlanır.

Kanalizasyon temizleme aracı ile kanalizasyon borusu içerisinde oluşan tıkanıklık ve birikintiler yüksek basınçlı su ile yumuşatılıp itilerek rögar (logar) bacalarına kadar getirilir. Rögar (logar) bacalarından vakum (emme) sistemi ile tank içerisine doldurulur. Bu şekilde kanalizasyonlar hızlı, ekonomik ve çevreye zarar vermeden temizlenir.

Kanalizasyon temizleme hizmetimiz ile;

  • 10cm – 240cm arası çaplarda atık su, yağmur suyu borularının temizlenmesi
  • Tıkalı olan kanalizasyonların temizlenmesi
  • Muayene baca temizliği
  • Sanayi bölgeleri ve fabrikaların alt yapı temizliği
  • Drenaj hatlarının temizliği
  • Endüstriyel atık temizliği
  • Kanalizasyon boru temizleme
  • Çökertme ve çamur havuzlarının temizliği

İstanbul geneli tüm ilçelere hizmet sağlayan kanalizasyon temizleme firmamız, tıkalı olan kanalizasyonların temizlenmesi işlemini uzman kadrosu ve profesyonel cihazlarla yapmaktadır. Günün her saatinde problemin olduğu bölgeye ekibimiz anında müdahale etmektedir.

İstanbul Kanalizasyon Temizleme 7/24 Kaliteli Hizmet

Call Now Button