PİMAŞ AÇMA

Şimdi Ara

PİMAŞ AÇMA

PİMAŞ TIKANIKLIĞI AÇMA

Pimaş Açma hizmetleri sunan firmamız, tıkalı pimaşlarınızı kameralı cihazlar ile açar. Pimaş tıkanıklığının sebebini ve yerini tespit eden pimaş açma makinalarımız ile kırmadan açarız. Banyo, mutfak, tuvalet, lavabo gibi tüm tıkalı pimaş boruları için profesyonel çözüm sunarız.

Pimaş, evlerde ve işyerlerinde kullanılan banyo, küvet, duşakabin, mutfak lavabosu, tuvalet gideri gibi atık suların bina dışındaki ana su hattına ya da rögarlara iletildiği PVC borulardır.

Robotla tıkalı Pimaş Açma servisi olarak İstanbul Avrupa yakası tüm semtlerine fiyat farkı olmadan hizmet vermekteyiz. Pimaş tıkanıklığı en sık rastlanılan sorunlardandır.

Pimaş borularına atılan yabancı cisimler, ıslak mendil, peçete, erimeyen tuvalet kağıtları, pedler, naylon poşetler, temizlik bezleri, oyuncaklar, yemek artıkları, atık yağlar pimaş borularının tıkanmasına neden olmaktadır. Özellikle çok eski pimaş borularda bu tip sonuçlar gözlemlenmiştir. Bununla birlikte tesisat döşeme esnasında pimaş boruya yeterli eğim verilmemesi ve pimaşın bir yerinde oluşan çökmelerde pimaş tıkanıklığına sebebiyet verir.

Lavabo, tuvalet, mutfak ve banyo giderlerindeki su akışının yavaşlaması tıkanıklığı size haber verir. Böyle bir durum karşısında hemen müdahale edilmesi gerekir. Aksi durumda tıkanıklık gerçekleştiğinde gider taşması meydana gelir. Gider borularının tamamen tıkanması yapılacak uygulamanın sürecini de zorlaştırmakta ve uzatmaktadır.

Pimaş açma işi ciddi bir iştir, profesyonel yardım alınması gerekir. Daha ucuza tıkanıklık açma işi yapan kişiler yada firmalar pimaş borulara zarar verebilir. Pimaş borularda çatlama, kırma, delme gibi sonuçlar sizlere daha pahalıya mal olabilir. Tamamen açılamayan tıkalı pimaşlar için tekrar tekrar bu işlemleri yaptırmak zorunda kalabilirsiniz.

Mutfak, banyo ve tuvalet gibi yerlerin kullanılamaz hale gelmesi günlük yaşamda ciddi sıkıntılar ortaya çıkarır. Atık su gider boruları kapanınca sular geri teper ve tuvalet, banyo ve mutfak gibi yerlerde birikintiler oluşturur. Bu birikintiler ortama kötü koku yaymasının yanında mikropların üreyerek hastalığa neden olması insanları ciddi şekilde rahatsız eder. Lavabo açıcı, gider açıcı, karbonat gibi kimyasallar kullanmak lavabo tıkanıklığı açma için geçici çözüm olmaktadır.

Kameralı pimaş açma işlemlerini kırmadan, robotla en kısa sürede yaparak, tıkanıklığa sebep olan sorunları zamanında müdahale ile ortadan kaldırıyoruz. İstanbul pimaş açma hizmetleri firmamız alanında uzman olan ekibiyle tıkanıklıkları açmak için son teknoloji makine, robot kullanır.

TIKALI PİMAŞ AÇMA

Tıkanan pimaş nasıl açılır, lavabo tıkanıklığı nasıl açılır sorularına en kesin cevabı veriyoruz. Kırmadan pimaş tıkanıklığının gider borularının neresinde olduğunu tespit etmek için kameralı pimaş açma robotu kullanırız. Bu makina yardımıyla gider borularının içinde görüntüleme yaparız ve bu görüntüler sayesinde tıkanıklık sebebini buluruz. Çelik helezonlu pimaş açma robotu ile tespit edilen maddeleri borulara zarar vermeden yavaş yavaş parçalarız. Parçalama işleminin hemen ardından basınçlı su kullanarak parçalanan cisimleri ve pimaş borularına yapışmış olan maddeleri kanal boruları ile kanalizasyona göndeririz.

İstanbul avrupa yakası geneli tüm semt ve mahalleler hizmetlerimizden uygun fiyatlar ile yararlanmak, hızlı ve kesin çözüm için mutlaka bizimle iletişime geçiniz.

PİMAŞ AÇMA

Teber İnşaat Altyapı olarak İstanbul genelinde son teknoloji pimaş açma makinaları ile kurumsal bir firma olarak hizmet vermekteyiz. Kameralı pimaş açma cihazlarımız ile pimaş hattını görüntüleyerek tıkanıklığı açarız.

Geçmiş yıllarda tesisat kırılarak, ekstra maliyetlere katlanarak pimaş tıkanıklıkları sorunu çözülebiliyordu. Ancak İstanbul’da seçkin bir kaç firmadan biri olan Teber İnşaat Altyapı firmamız, robot cihazlar ve bilgisayar destekli kameralı görüntüleme cihazlar ile tıkalı olan tüm pimaşları kısa sürede, kırmadan dökmeden açabilmektedir.

Robotla Pimaş Açma; robot cihazlarımız ile tıkalı olan pimaş hattının içine girerek biriken ve suyun akışını engelleyen atıkları hem parçalama hem geri çıkarma yöntemleriyle pimaş tıkanıklığını açmaktayız. Farklı bir yöntem ise tıkanan pimaş için yüksek basınçlı su vererek, tıkanıklığa neden olan pislikleri itme hareketi ile açmaktayız.

Pimaş açıcı kimyasallar kullanmak pimaş borularına zarar verir, en önemlisi insan sağlığı üzerinde olumsuz etkisi vardır. Bu kimyasallar eritme özelliğine sahip olduğundan kesin çözüm olamamakta, tıkanıklık zamanla tekrar etmektedir.

Tıkanan pimaş nasıl açılır, diye endişe etmeyin. Pimaş açma servisimiz 7 gün 24 saat bu tür sorunlara garantili olarak müdahale etmektedir. İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında tüm ilçe ve semtlere hizmet vermekteyiz. Bizi arayın, sorununuza uygun fiyatlar ile kesin çözüm getirelim.

Pimaş açma fiyatlarımız her lokasyon için sabittir.

Call Now Button