KANALİZASYON

Şimdi Ara

KANALİZASYON

Kanalizasyon Altyapı İşleri

Kanalizasyon (lağım), pis ve atık suların özel kanallar ile toplanıp atılmasını sağlayan altyapı sistemidir. Bu kanallarda künk (büz) adı verilen kalın borular kullanılır. Kanalizasyon borularının çok sağlam olması gerekmektedir. Bunların delinmesi, yanması, kırılması sonucunda etrafa kötü koku yayılır.
Kanalizasyon hatlarının akış hızı ½ doluluk oranında 2fps hızla akacak şekilde yapılır. Akış hızı, boruların temiz kalmasını sağlarken katı cisimlerin birikmesini de önler. Kanalizasyon ağının bulunmadığı yerlerde genellikle lağım çukuru kullanılır.

Kanalizasyon Çalışmalarımız

İstanbul genelinde kanalizasyon tamiratı, kanalizasyon temizleme, kanalizasyon yenileme, kanalizasyon arıza, kanalizasyon bağlantısı yapma, altyapı işleri üzerine çalışmaları yapmaktayız.
Teber İnşaat Altyapı, bulunduğu sektör itibariyle alt yapı işlerinde her türlü hizmeti gerçekleştirmek amacıyla faaliyette bulunmaktadır. Alt yapının önemli bir bölümünü oluşturan içme suyu, atık su ve yağmur suyu ağları yapımı ve tamiri işleri noktasında hizmet vermektedir. Deneyim ve kalite bilinciyle, yerleşim alanlarının kanalizasyon şebekesini çevre sağlığına uygun şekilde inşa etmektedir.

Kanalizasyon Altyapı İşleri

İstanbul Kanalizasyon Hizmetleri

Call Now Button