LOGAR AÇMA

Şimdi Ara

Logar Açma

LOGAR TIKANIKLIĞI AÇMA

Teber İnşaat Altyapı olarak tıkalı logar açma işlerini kanal görüntüleme kamerası ile görüntüleyerek sorunun kaynağını, neden tıkandığını, logar temizliği için nelerin yapılması gerektiğini belirleriz(0532) 772 41 14 . Logar tıkanıklık tespiti, bilgisayar destekli kanalizasyon kamerası ile görüntülenir, tespit sonucuna göre logar açma makinası ile tıkanıklığı kısa sürede açarız.

Logar açma işlemi İSKİ tarafından verildiği gibi bu alanda profesyonel olan Teber İnşaat Altyapı şirketimiz tarafından da verilmektedir. İstanbul genelinde logar tıkanıklığı açma, logar temizleme firmaları arasında lider konumda olan firmamız, son teknoloji robotla ve kameralı tıkanıklık açma makinaları ile kesin çözümler üretmektedir.

Atık yağlar zamanla logarın tıkanmasına neden olabilir ve logarın içinden kötü kokular yayılarak etrafı rahatsız edebilir. Sağlığı ciddi şekilde tehdit eden bu olay hemen çözülmesi gereken bir sorundur. Bu kötü kokuları önleyebilmek amacıyla logar temizleme uygulaması gerekli olmaktadır. Son teknoloji kanal temizleme makinelerimiz, araçlarımız ile uygun logar temizleme fiyatları dahilinde sizlere kesin çözüm sunmaktayız.

Logar Açma
logar açma

Logar (Rögar) Nedir?

Logar (rögar), atık suların, lağım sularının gönderildiği kanalizasyon altyapısına ulaşmak amacıyla belirli aralıklarla kurulan özel baca sistemleridir. Çoğunlukla silindirik veya dikdörtgen olarak açılan logarlar sayesinde kanalizasyon tıkanıklıkları açılır. Kanal tıkanıklığı olduğu durumlarda gelen atık sular rögarı geçemeyecek ve rögardan dışarı taşacaktır. Logar (rögar) kapaklarının altında bulunan merdiven ile kanal içine inilerek tıkanıklığa müdahale edilir.

logar tıkanıklığı açma

Logar, binalarda kullanılan atıkların biriktiği ve içindeki atıkları kanalizasyona ileten yer altı atık depolarıdır. Logar tıkanması poşet, bezler, plastik sert cisimler gibi gidere atılmaması gereken maddeler yüzünden olabilir. Ayrıca moloz parçaları, çimento gibi katılaşan malzemelerde logar tıkanıklığına sebep olmaktadır. Bunlar gidere atıldığı sürece sürekli tıkanma olacaktır.

Başta Beylikdüzü, Avcılar, Esenyurt olmak üzere tüm İstanbul Avrupa yakası ilçe ve semtlerine tek fiyata hizmet vermekteyiz. Bizi arayarak aynı gün servis hizmeti, acil vidanjör talebinde bulunabilirsiniz.

Logar Açma (0532) 772 41 14

Logarlar birçok sebepten ötürü tıkanır. Tıkanıklığın en büyük nedeni logar (rögar) içine katı cisimlerin atılmasıdır. Logar içine atılan katı cisimler atık suyun akışını engeller ve logar tıkanır.
Yıllar geçtikçe kanallarda oluşan korozyon, paslanma, çatlama ve kırılma gibi durumlarda logar tıkanıklığına sebep olmaktadır. Logarlar tıkandığında hemen müdahale edilmesi gerekir.

logar temizligi

Logar Tıkanıklığı Açma

Logar tıkanıklıkları, kameralı logar açma makinesi ile açılır. Bu cihazlar logarın içindeki tıkanıklık türünü ve şeklini tespit eder(0532) 772 41 14 . Logar tıkanıklığı tespit edildikten sonra gerekli olan aparatlar makinenin ucuna yerleştirilir. Uzayan bir yapıda olan bu uç ile hem logar içinde hem de kanal içinde kolayca ilerlenir. Ucun etrafına 360 derece ile basınçlı su püskürtülerek tıkanıklık kısa sürede açılır.

Robot ve Kameralı Cihazlarla Kırıp Dökmeden Logar Tıkanıklığı Açma 7/24 Kaliteli Hizmet

[/vc_column_text]

Call Now Button