PİMAŞ GÖRÜNTÜLEME

Şimdi Ara

PİMAŞ GÖRÜNTÜLEME

Pimaş görüntüleme hizmetimiz ile mutfak lavabo gideri ya da tuvalet, balkon ve banyo giderlerinde meydana gelebilecek pimaş boru kırıklarını, çatlaklarını pimaş boru içi görüntüleme kameraları ile yapmaktayız. Son teknoloji ridgid marka boru içi görüntüleme sistemlerimiz kırıp dökmeden kesin çözüm üretiyoruz.

Pimaş hattında oluşan tıkanıklıkları açtıktan sonra pimaş görüntüleme robotu ile boru içi görüntüleme yaparak sorun tespitini sizlere bildiriyoruz. Şayet pimaş hattında eğim şüphesi, atık su akışında yavaşlama, duvardaki her hangi bir noktadan su sızıntısı gibi problemlerde uzman kadromuz ve ekipmanlarımız ile hizmet vermekteyiz.

Kamera ile pimaş boru içi görüntüleme işlemi tesisatın doğru döşenip döşenmediğini, boru içinde hasar olup olmadığını tespit etmemizde son derece önemlidir. Uygun çaplarda pimaş boruların içinde yaklaşık 25 metre derine inerek kameralı görüntüleme yapılabilir. Kamera sistemiyle pimaş boruların durumu görüntülenerek tıkanıklık tespiti yapılır ve tıkanıklık sebebi giderilir.

Pimaş Görüntüleme
Pimaş Görüntüleme

Siz de pimaş görüntüleme hizmetimiz hakkında bilgi almak ya da fiyat teklifi için dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçerek destek alabilirsiniz.

Robot ve Kameralı Cihazlarla Kırıp Dökmeden Pimaş Görüntüleme 7/24 Kaliteli Hizmet

Call Now Button