VİDANJÖR NEDİR?

VİDANJÖR NEDİR?

Vidanjör sözlükte, lağımları, foseptik çukurlarını temizleyip boşaltan özel araç tanımı ile geçer. Vidanjör, üzerinde bulunan vakum sistemi sayesinde genellikle evsel ve endüstriyel nitelikli atık suları üzerinde yer alan tanka dolduran araçtır.

vidanjörler
vidanjörler

Vidanjör, araç üzerine bağlanmış bir alt şasi, silindirik bir tank, tank arkasında bir arka kapak ile güç aktarma kutusundan (PTO) hareket alan vakum donanımından oluşmaktadır. Arkasında bulunan vakum pompası ve hortumları yardımıyla herhangi bir yerden atık suları tankına çekip nakletmeye, boşaltmaya yarayan araçtır.(0532) 772 41 14

vidanjör
vidanjör

Vidanjör, foseptik çukurlarında biriken insani atıkları çekerek kanalizasyon tıkanıklıklarını açma amacıyla kullanılır. Ayrıca vidanjör aracı ile inşaat alanları, asansör boşlukları, metro ve tünellerde, arsa ve arazilerde birikmiş fazla sular çekilir.

Endüstriyel ve evsel atık suların taşınması, foseptik tanklarının boşaltılması, atık su depolama tanklarının boşaltılması, aerobik- anaerobik aşılama çamuru temini, yağmur suyu birikintilerinin boşaltılması gibi amaçlar için yine vidanjör aracı kullanılır.

7 GÜN 24 SAAT UZMAN KADROMUZ İLE İSTANBUL AVRUPA YAKASINDA VİDANJÖR HİZMETİ

Değişen ihtiyaçlara olabildiğince hızlı ve kesin çözüm sunabilmek amacıyla son teknoloji geliştirilmiş vidanjör araçları ile hizmet vermekteyiz.

İstanbul Avrupa Yakası 7/24 Vidanjör Hizmetleri

Call Now Button