KANAL AÇMA

Şimdi Ara

KANAL AÇMA

Kanal Tıkanıklığı Açma

Kanal açma atık su tesisatlarında boru içerisinde çeşitli nedenlerden dolayı meydana gelen tıkanmaları açma hizmetidir. Kanal içinde oluşabilecek bir tıkanıklığın sebebinin tespiti ve açılması kameralı kanal açma makinalarımız ile sağlanmaktadır. Amacımız yüksek teknoloji desteğiyle tıkanıklık sorunlarınıza kesin ve hızlı çözüm üretmektir.

KANAL AÇMA
KANAL AÇMA

Kanal Neden Tıkanır?

  • Mutfak giderlerine yemek artıklarının dökülmesi kanal borularında atık birikimi, yağ birikimine neden olur. Bu da kanal tıkanıklığı sonucunu ortaya çıkarır. Bununla birlikte lavabodan kötü kokular gelmesine neden olur.
  • Tuvaletlere atılan katı cisimler, oyuncaklar, pedler, suda erimeyen peçete, tuvalet kağıdı benzeri cisimler tuvalet kanalının tıkanması
  • Yağmur oluklarına yaprak, toz, kuş tüyü ve benzeri cisimlerin girmesi ile oluşan kanal tıkanıklığı
KANAL AÇMA
KANAL AÇMA

Kanal tıkanması olayının gerçekleştiği durumlar hayatımız olumsuz etkiler. Bu tür tıkalı kanal sorunlarında tıkanıklığın açılması yeterli çözüm olmamakta, sorunun tekrar yaşanmaması için kanal tıkanıklık tespiti yapılması gerekir. Teber İnşaat Altyapı olarak tıkalı olan kanalları açmak için robotlu ve kameralı görüntüleme cihazlarımız ile profesyonel destek vermekteyiz.

Kameralı Kanal Açma

Kameralı kanal açma işlemlerinde kanalın girişinden kanal içine kanal görüntüleme kamerası ile müdahale edilir. Cihazın kamerasında bulunan led aydınlatma sayesinde karanlık olan kanalın içi rahat bir şekilde görülür. Tıkanıklığın sebebi belirlenir ve türüne göre en uygun aparat kanal tıkanıklık açma makinasının ucunda takılır. Bu aparatlar sayesinde kanal tıkanıklığı kolayca giderilir. Daha sonra kameralı kanal görüntüleme cihazı ile kanal içine, sorunun tamamen ortadan kalkıp kalmadığını kontrol etmek amacıyla tekrar bakılır. Bu sebeple kesinlikle tadilat gerektirmez. Kırmadan dökmeden kısa sürede tıkalı kanalı açabiliriz.

TIKALI KANAL AÇMA

Gider kanalları zamanla kullanıma bağlı olarak yada içerisine katı atık, erimeyen cisimler atılması sebebiyle tıkanabilir. Tuvalet kanalları, lavabo kanalları, logar kanalları, yağmur kanalları tıkanıklığı meydana geldiğinde vakit kaybetmeden tıkalı kanallar açılmalıdır.

Tıkalı olan kanallar kameralı kanal tıkanıklığı açma cihazları ile tadilatsız, kırmadan açılmaktadır. Son teknoloji robotla kanal açma hizmetimiz ile İstanbul Avrupa yakası tüm ilçe ve semtlere profesyonel hizmet veriyoruz. Kanallarda oluşan aşırı yağlanma ve katılaşmış tıkanıklıklara karşı kanal görüntüleme kamerası ile noktasal tespit yapılarak tıkalı kanal açılır.

Yüksek basınçlı su veren kanal açma makinası, kanal açma spirali gibi kanal açma araçları sayesinde kanal tıkanıklıklarını kolay bir şekilde çözüme kavuşturuyoruz. Korkulu kabuslarımızdan biri olan kanal tıkanıklıkları; giderlerden su gitmemesi, kanalizasyon tıkanıklığı yüzünden tuvalet taşması gibi sebeplerden ötürü yaşanabilir. Böyle durumlarda acilen kırmadan kameralı cihazla kanal açan tesisatçı çağırmalısınız.

Her türdeki tıkanıklık, çevreye hiçbir şekilde zarar vermeden; fayanslar kırılmadan, beton delinmeden, evinize veya iş yerinize zarar verebilecek hiçbir faaliyet gerçekleştirilmeden açılır. İşlemlerde teknolojik gelişmeler takip edilerek robot cihazlar kullanılmakta ve %100 garantili, etkili kanal tıkanıklığı açma hizmeti sağlanmaktadır.”BİZE ULAŞIN” address=”Yeşilkent Mh. 77 Sk. No:29 Avcılar / İstanbul” phone=”(0532) 772 41 14″ fax=”0 (532) 772 22 93″ email=”info@teberinsaataltyapi.com”

Robot ve Kameralı Cihazlarla Kırıp Dökmeden Kanal Açma 7/24 Kaliteli Hizmet

Call Now Button