GİDER AÇMA

Şimdi Ara

GİDER AÇMA

TIKALI GİDER AÇMA

Atık su gideri tıkanıklığı açma hizmeti sunan firmamız banyo, tuvalet, küvet, lavabo, mutfak, pimaş giderleri gibi pis su gider borularının tıkanıklığını uygun fiyat politikası ile gidermektedir. Tıkalı gider açma alanında uzman ekibimiz son teknoloji donanımlarıyla gider tıkanıklığına kesin çözüm getirir.

Gider tıkanıklığı açma hizmeti sunan firmamız tuvalet gider borusu, mutfak giderleri, lavabo gideri, küvet gideri, klozet gider borusu, evye gideri, banyo su gideri, balkon su gideri gibi tüm atık su giderleri tıkanıklıklarını kırmadan kameralı sistemlerle açmaktadır. İstanbul tüm ilçe ve semtlerine sabit fiyat politikası ile robotla tıkalı gider açma işlemleri uyguluyoruz.

Gider açma kimyasalı, gider açıcı, gider açma teli kullanarak tıkanan giderleri açmak geçici gider açma yöntemlerindendir. Uygun gider açma fiyatları ile profesyonel destek almanızı öneriyoruz.

Gider borusu açma hizmeti Teber İnşaat Altyapı firmamızın şimdiye kadar pek çok müşterisine itina ile sunmuş olduğu hizmetlerdendir. Bu işi profesyonel bir anlayışla en temiz bir şekilde çözümlemek için hazırız.

Gider hatlarına atılan yabancı cisimler nedeniyle tıkanan giderleri kameralı görüntüleme cihazlar ile açıyoruz. Kırıp dökmeden, etrafa zarar vermeden tıkalı gider açma işlemini tamamlıyoruz.

gider açma

TIKANAN GİDER BORUSU NASIL AÇILIR?

“Tuvalet gideri tıkandı, nasıl açılır, ne açar” diye endişelenmeyin. Son teknoloji cihazlara yatırım yapmış, müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız tarafından kullanılan kameralı gider açma cihazları, tıkanıklık açan robot cihazlar ile kırmadan tuvalet gideri açılmaktadır. Gidere atılan erimeyen maddeler, ıslak mendiller, poşetler, havlu kağıtlar, plastik kapaklar, kulak temizleme çubukları gibi cisimler tuvaletlerin tıkanmasına sebep olmaktadır.

Mutfak gideri, lavabo gider borusu tıkanıklığı genelde yağlı yemek artıkları, çay çöpleri gibi atıkların mutfak lavabo giderine dökülmesi ile gider borusundan geçmeyerek oluşur.

Banyo giderinin tıkanması ise sabun kalıntıları, kıl saç gibi atıkların banyo su giderlerinden geçemeyerek tıkanıklığa sebep olur. Banyo gider kokusu ilk belirtilerdir.

Klozet tıkanıklığı koku önleyici plastik parçaların gidere kaçması sonucu oluşabilir. Ayrıca temizlik malzemeleri, bez parçaları yada oyuncakların klozete düşürülmesi ile meydana gelebilmektedir. Gider açılmadan, kırıp dökmeden robotla gider açılır.

Mutfak gider borusu açma, lavabo gideri açma, banyo gideri açma, balkon gideri açma işlemlerini kullandığımız kameralı görüntüleme sistemleri ile tıkanıklığın sebebini tespit ederek açıyoruz. Yaptığımız tüm işlemler kırma dökme olmadan yapılır, kullandığımız tüm cihazlar son teknoloji makinalardır.

Uzman ekibimiz tıkalı gider açma konusunda başarılı bir şekilde çok kısa sürede sizlere servis hizmeti vermektedir.[/vc_column_text]

Call Now Button