TIKANIKLIK AÇMA

Şimdi Ara

Boru Tıkanıklığı Açma

Tıkalı Boru Açma

İstanbul Avrupa yakası tüm ilçelerde robotla kırmadan tıkalı gider borusu, tıkalı lavabo borusu, tıkalı pimaş boru, tıkalı su borusu ve tüm tıkalı borular tıkalı temiz su borusu tıkanıklığını açıyoruz. Bu teknikle hiçbir yere zarar vermeden, kırmadan, dökmeden tıkanan boruları açıyoruz.

Pimaş Tıkanıklığı Açma

pimaş açma

Robotla tıkalı pimaş açma servisi olarak İstanbul Avrupa yakası tüm semtlerine fiyat farkı olmadan hizmet vermekteyiz. Başta Esenyurt olmak üzere İstanbul pimaş açma hizmetlerimizden uygun pimaş açma fiyatları ile yararlanmak, hızlı ve kesin çözüm için mutlaka bizimle iletişime geçiniz.

Logar Tıkanıklığı Açma

logar açma

Logar, binalarda kullanılan atıkların biriktiği ve içindeki atıkları kanalizasyona ileten yer altı atık depolarıdır. Tıkalı logar açma, kanalizasyon açma işlerini kanal görüntüleme kamerası ile görüntüleyerek sorunun kaynağını, neden tıkandığını, logar temizliği için nelerin yapılması gerektiğini belirleriz.

Gider Tıkanıklığı Açma

gider açma

Pis su gideri tıkanıklığı açma hizmeti sunan firmamız tuvalet gider borusu, mutfak digerleri, lavabo gideri, küvet gideri, klozet gider borusu, evye gideri, banyo su gideri, balkon su gideri gibi tüm atık su giderleri tıkanıklıklarını kırmadan kameralı sistemlerle açmaktadır.

Lavabo Tıkanıklığı Açma

lavabo tıkanıklığı açma

Lavabo gideri açma hizmeti sunan firmamız, pimaş borularına zarar vermeden robotla tıkanan lavabo sorunlarını çözmektedir. Uygun lavabo tıkanıklığı açma fiyatları ve profesyonel ekibimiz ile tuvalet lavabosu, mutfak lavabosu, banyo lavabosu tıkanıklıklarına kesin çözüm sunuyoruz.

Klozet Tıkanıklığı Açma

klozet açma

Tıkalı klozet açma alanında uzman ekibimiz ve son teknoloji cihazlarımız ile İstanbul Avrupa yakası tüm ilçe ve semtlerine sabit fiyat politikası ile 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz. Tıkanan alafranga tuvalet ileri teknoloji robotlu kameralı cihazlarımız ile uygun fiyatlara açılır.

Kanal Temizleme

kanal temizleme

Avcılar, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Esenyurt başta olmak üzere İstanbul Avrupa yakası tüm ilçe ve semtlerine acil vidanjör kiralama hizmetleri vermekteyiz. Özel vidanjör firmaları arasında uzun yıllar deneyimimiz ile lağım temizleme konusunda İstanbul’da lider konumdayız.

Kanal Tıkanıklığı Açma

kanal açma

Tıkalı olan kanallar kameralı kanal açma cihazları ile tadilatsız, kırmadan açılmaktadır. Son teknoloji robotla kanal açma hizmetimiz ile İstanbul Avrupa yakası tüm ilçe ve semtlere profesyonel hizmet veriyoruz.Kanal görüntüleme kamerası ile noktasal tespit yapılarak tıkalı kanal açılır.

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

tuvalet açma

Kırmadan tuvalet tıkanıklığı açma hizmetimiz ile Arnavutköy, Avcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Bayrampaşa, Bağcılar, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Küçükçekmece, Sarıyer, Sultangazi başta olmak üzere İstanbul tüm ilçe ve semtlerine tuvalet tıkanıklığı açma servisimiz vardır.

Kanalizasyon Arıza

kanalizasyon arıza

İstanbul’un tüm semt ve ilçelerine kanalizasyon tamiri alanında her türlü kanalizasyon sorunlarında hizmet vermekteyiz. Kanalizasyon arıza tespit ve giderme çalışmaları, kanalizasyon tıkanıklığı açma, kanal temizleme yapan firmamız 7 gün 24 saat servis vermektedir.

Çekvalf Yapımı

çekvalf

Lağım suyu basmasını, kanalizasyon geri tepmesini, lağım faresini ve lağım kokusunu engelleyen bir yöntemdir. Kanalizasyon sistemine montaj edilen tek yönlü çalışan önleyici bir mekanizmadır. Yönü yapılardan kanalizasyon ana hattına doğrudur. Çekvalf montajı için bize ulaşın.

Kuka Vidanjör Hizmeti

kuka-vidanjor-hizmeti

Vidanjör ve kuka kanal açma hizmetleri veren firmamız yüksek teknolojili kanal açma aracı, kanal temizleme aracı, kombine kanal açma-temizleme aracı filosu ile sorunlarınıza en hızlı ve kesin çözümler üretmektedir. İstanbul tüm ilçe ve semtlerine 7/24 acil Vidanjör Kuka ihtiyaçlarınız için bize ulaşın.

Logar Yapımı

Logar Yapımı

Logar (rögar) yapımı, kanalizasyon hatlarının kontrol, bağlantı, havalandırma gibi işlevlerin sağlanması amacıyla ortaya çıkmaktadır. Logar (Beton Muayene Bacası), genelde 1000 mm-1200 mm olmakla birlikte özel 1400 mm ve daha büyük çaplarda logarlarda projelendirilmektedir.

Rögar Yer Tespiti

Rögar Yer Tespiti

Rögar kapaklarının üzeri beton ya da toprak ile kapatılmış olduğundan rögar yer tespiti yapmak oldukça güç olmaktadır. Kayıp rögar yer tespiti detektör yardımıyla tespit edilebilmektedir. En uygun fiyat ve kaliteli hizmet için bizimle iletişime geçerek teklif alabilirsiniz.

Kanalizasyon Altyapı İşleri

Kanalizasyon Altyapı İşleri

İstanbul genelinde kanalizasyon tamiratı, kanalizasyon temizleme, kanalizasyon yenileme, kanalizasyon arızaları, kanalizasyon bağlantısı yapma, altyapı işleri, logar yapımı, logar temizleme, logar tamiri, boru yıkama, boru çöküntü tamiri, künk döşeme, pimaş döşeme çalışmaları yapmaktayız.

Robot ve Kameralı Cihazlarla Kırıp Dökmeden 7/24 Kaliteli Hizmet

Call Now Button