RÖGAR YER TESPİTİ

Tıkla Ara

Rögar Yer Tespiti

Rögar

Rögar, kanalizasyon ve diğer su giderlerini için belli aralıklar ile açılmış olan özellikle içerisinde gelen ve giden akıntıların yönünü değiştiren çoğunlukla silindir veya dikdörtgen şekillerde açılan, tıkanmalar sırasında müdahale edebileceğimiz yeraltı boşluklarıdır. Tehlikelere karşı üzerini kapatan cisimlere rögar kapağı denilmektedir.

Rögar Yer Tespiti

Rögar kapaklarının üzeri beton ya da toprak ile kapatılmış olduğundan rögar yer tespiti yapmak oldukça güç olmaktadır. Kayıp rögar yer tespiti detektör yardımıyla tespit edilebilmektedir. Yeri unutulmuş veya üzeri kapatılmış olan rögarları detektörlü sinyal gönderen kameralar yardımıyla buluyoruz.
Teber İnşaat Altyapı olarak kanalların güzergâhlarını takip ederek rögara doğru ilerleyen görüntülü cihazlar, hat boyunca ilerler ve yeri belli olmayan rögarın içerisine girerek yukarıya doğru sinyal gönderir. Bu işlemler sayesinde kolayca gizlenen rögar kapağını bularak sizleri zamandan ve maddi açıdan tasarruf ettiriyoruz.

rogar yer tespiti
logar yer tespiti dedektör

Rögar Temizliği

logar temizligi

Normal şartlarda en fazla iki yılda bir rögar temizliği yapılması gerekmektedir. Rögar içleri temizlenmediği durumlarda kanalizasyon taşması yaşanır ve rögar kapağının yerini tespit edememe gibi sorunlar baş gösterir. Rögarlarda oluşan tıkanıklıklar giderilmediği takdirde çevreye kötü kokular yayılır.

Evlerde meydana gelen tuvalet tıkanıklığı, gider tıkanıklığı gibi sorunların üzerinde bir sorundur; rögar tıkanıklığı… Rögarlar tüm giderlerin birleştiği noktadır diyebiliriz. Hem kokusu hem de bakteri oluşumları ile insan sağlığını önemli ölçüde tehdit eden rögar tıkanıklığı tespiti ve tıkanıklığın açılması sorunlarınızda sizlere profesyonel olarak destek vermekteyiz.

En uygun fiyat ve kaliteli hizmet için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Robot ve Kameralı Cihazlarla Kırıp Dökmeden 7/24 Kaliteli Hizmet

Call Now Button