YAĞLI GİDER YIKAMA

Şimdi Ara

Kanal ve Gider Yıkama

Pimaş boru ve gider tıkanmalarında tıkanıklık açma makinesi ile sonuç alınamadığı durumlarda yüksek basınçlı su ile boru ve gider yıkama işlemi yapılır. Gider yıkama özelliği olan su jeti ile giderde oluşan yağ, atık, çamur gibi yabancı maddeleri basınçlı su ile temizlemekteyiz. Taşınabilir su jeti sayesinde boru, yağlı gider ve lavabo tıkanıklıkları temizlenerek açılır.

Teber İnşaat Altyapı olarak otel, restoran, hastane, imalathane ve endüstriyel fabrikalarda periyodik olarak atık su boru yıkama, gider borusu yıkama hizmeti vermekteyiz.

Gider borusunda oluşabilecek her türlü tıkanıklık için kanal ve boru yıkama makinemiz ile kesin çözümler alınmaktadır. Özellikle mutfak tesisatlarında aşırı yağlanma nedeniyle mutfak lavabo boruları tıkanmaktadır. Böyle bir durumda lavabo borusu yıkanarak temizlenmelidir. Buna ek olarak tuvalet, banyo gibi alanlardaki atık su gider boruları ve bina yağmurluk pimaş boruları da yıkanmaya ihtiyaç duyulabilir. Ev, işyeri ya da binanızda hiçbir yeri kırmadan dökmeden pis su gider hatları son teknoloji su jeti sayesinde yıkanır.

Basınçlı su jeti ile gider yıkama işlemi, kanal borusunda ya da atık su tesisatında karşılaşılabilecek tüm tıkanıklık sorunlarını kesin olarak gidermektedir. Tıkalı boruların, giderlerin tam kapsamlı temizliği için servisimizden yardım isteyebilirsiniz. Su jeti makinelerimiz çamur, sabun ve yağ sebebiyle tıkanan kanalları hızlı, etkili bir şekilde yıkayarak temizler.

Yağlı Gider Yıkama

Basınçlı Su Jeti ile Kanal, Boru ve Gider Yıkama 7/24 Kaliteli Hizmet

Call Now Button