VİDANJÖR HİZMETLERİ

VİDANJÖR

Fransızca kökenli bir kelime olan vidanjör, santrifuj pompasının oluşturduğu emme gücü ile çektiği atık su, pis su ve tıkanıklığa sebep olan maddeleri tahliye etmek üzere tankına doldurup boşaltma işlemleri yapabilen bir araçtır.

Vidanjör, şehir kanalizasyon sistemlerinde tıkanıklıklara yol açan kum, çakıl, katılaşmış yağ ve foseptik atıkların temizlenmesi işlerinde kullanılan bir kanal açma ve temizleme aracıdır. Vidanjör aracı vakum pompasının yarattığı vakum kuvveti sayesinde atıklar vidanjör tankı içine toplanır. Atıkların bulunduğu yerden tahliyesini ve taşınarak boşaltma noktasına ulaştırılmasını sağlar.

Başta Beylikdüzü, Esenyurt, Büyükçekmece, Avcılar başta olmak üzere İstanbul Avrupa yakası tüm ilçe ve semtlerine 7/24 acil vidanjör hizmetleri vermekteyiz. Vidanjör Kiralama ihtiyaçlarınız için bize ulaşın.
Vidanjör ve kuka vidanjör hizmetleri veren firmamız yüksek teknolojili kanal açma aracı, kanal temizleme aracı, kombine kanal açma-temizleme aracı filosu ile sorunlarınıza en hızlı ve kesin çözümler üretmektedir.

Kombine kanal temizleme aracı ile kanal içerisinde oluşan kirlilik, tıkanıklık ve tiresubatın (kum, taş, çakıl benzeri) yüksek basınçlı sui le yumuşatılıp sürükleyerek rögar bacalarına kadar getirilmesi sağlanır. Rögar bacalarından vakum sistemi ile emilerek vidanjör tankı içerisine aktarılır. Bu şekilde tıkalı kanallar temizlenir ve yapılarda koku ve su baskını engellenmiş olur.
Kanal temizleme işleminin düzenli olarak yapılması gerekir. Aksi durumda şiddetli bir yağışta ev ve işyerlerine su basma riski vardır.

Her Ebatta Vidanjör Hizmeti

Şehirlerde oluşan lağım ve logar tıkanıklarını açmak için vidanjör kullanılır. Tüm resmi kurum ve kuruluşlara, konut, işyerlerine, fabrika, tesislere vidanjör hizmetleri vermekteyiz.

 • Yağmur suyu birikintilerinin temizliği
 • Kanalizasyon altyapı temizliği
 • Kanalizasyon menhollerinin temizliği
 • Yüksek debili sürekli vakum ile endüstriyel temizlik
 • Kanal tıkanıklığı açma
 • Aerobik aşılama çamuru temini
 • Firma içlerinde sıvıların taşınması
 • Evsel ve endüstriyel atıkların temizlenmesi
 • Atık su depolarının boşaltılması ve temizliği
 • Atık yağ havuzlarının temizliği
 • Basınçlı yüzey temizliği
 • Pis su ve atık suların temizlenmesi
 • Foseptik kuyularının temizliği

Vidanjör Hizmeti

hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Tercih edebileceğiniz tonajdaki vidanjör ile istediğiniz adrese belirttiğiniz gün ve saatte ulaşarak hizmet verilmektedir.

İstanbul vidanjör firmaları arasında lider konumda olan firmamız müşteri taleplerine zamanında müdahale ederek, müşteri memnuniyeti vizyonu ile hizmet verir. Vidanjör firması olarak okul, fabrika gibi büyük alanların temizlenmesi, fabrika atıklarının tahliyesi, tıkanan kanalların açılması, foseptik çukurlarının boşaltılması benzeri pek çok alanda hizmet vermekteyiz.

VİDANJÖR KİRALAMA

Vidanjör kiralama hizmetimiz ile çeşitli seçenekler ile yararlanabilirsiniz. Tamamı yeni teknolojiyle donatılmış, birbirinden farklı tonajdaki araçlarımızla ihtiyacınıza en uygun aracı hizmetinize sunmaktayız. 7 gün 24 saat çalışan eğitimli ve uzman ekiplerimizden destek alabilirsiniz. Kiralık vidanjör hizmetimizden saatlik, günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak yararlanabilirsiniz.

vidanjör
vidanjör

Evinizi, işyerinizi ya da deponuzu su bastığında vidanjör hizmeti alarak birikintiyi çektirebilirsiniz. Ayrıca yağmur suyu birikintileri, boru patlamaları, sel baskınları, su kaçakları, atık su çekimi için başvurabileceğiniz bir hizmet türüdür.

Vidanjör Fiyatları

Çalışma yapılacak alana göre vidanjör kiralama fiyatları değişkenlik göstermekle birlikte standart bir fiyat uygulaması yoktur. Fiyatlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Küçük Vidanjör

Vidanjör Kuka Hizmeti

Temizlenmesi ve tıkanıklığın açılması istenen kanal içine yüksek basınçlı su verilmesi işlemidir. Kanalizasyon tıkanıklığı açma ve kanalizasyon temizleme gibi işler bu yöntemle sorunsuz ve çevreye zarar vermeden yapılmaktadır.
Kuka aracı sayesinde kanal çeperlerine yapışarak kanal çapını daraltan, tıkanıklık yaratan ve düzenli su akışını engelleyen tüm sorunları ortadan kaldırabiliriz. Bu araçlar ekonomik olmaları ve küçük boyutları sebebiyle büyük şehirlerdeki altyapı çalışmalarında tercih edilir.

Otopark Vidanjörü

Kuka aracı arkasında yer alan sistem sayesinde kanala uzatılan bir hortumla tazyikli su vererek tıkanıklığın giderilmesini sağlar. Araç üzerine monte edilen su tankının hacmi, taşıtın dingil ve azami yük ağırlığı göz önüne alınarak üretilir. Genellikle yoğun yağmur sularının neden olduğu, zamanla biriken atıkların kanalizasyon hattında tıkanmalara neden olduğu durumlarda kullanılan bir araçtır.
Vidanjör Kuka uygulama alanlarımız:

 • Kanalların ve boru hatlarının hidrodinamik temizliği
 • Yağmur suyu kanallarının hidrodinamik temizliği
 • Yüksek basınçlı yüzey temizliği
 • Yüksek basınçlı endüstriyel temizlik

İstanbul Acil Vidanjör Kiralama Hizmetleri  7/24 Hızlı Hizmet

Call Now Button