BLOG
Bize Ulaşın

Logar Açma

HALKALI LOGAR TIKANIKLIĞI AÇMA

Teber İnşaat Altyapı olarak tıkalı logar açma, kanalizasyon açma işlerini kanal görüntüleme kamerası ile görüntüleyerek sorunun kaynağını, neden tıkandığını, logar temizliği için nelerin yapılması gerektiğini belirleriz. Logar tıkanıklık tespiti, bilgisayar destekli kanalizasyon kamerası ile görüntülenir, tespit sonucuna göre logar açma makinası ile tıkanıklığı kısa sürede açarız.

Atık yağlar zamanla logarın tıkanmasına neden olabilir ve logarın içinden kötü kokular yayılarak etrafı rahatsız edebilir. Sağlığı ciddi şekilde tehdit eden bu olay hemen çözülmesi gereken bir sorundur. Bu kötü kokuları önleyebilmek amacıyla logar temizleme, kanal temizleme uygulaması gerekli olmaktadır. Son teknoloji kanal temizleme makinelerimiz, araçlarımız ile uygun logar temizleme fiyatları dahilinde sizelere kesin çözüm sunmaktayız.

Logar Nedir?

Logar, binalarda kullanılan atıkların biriktiği ve içindeki atıkları kanalizasyona ileten yer altı atık depolarıdır. Logar tıkanması poşet, bezler, plastik sert cisimler gibi gidere atılmaması gereken maddeler yüzünden olabilir. Ayrıca moloz parçaları, çimento gibi katılaşan malzemelerde logar tıkanıklığına sebep olmaktadır. Bunlar gidere atıldığı sürece sürekli tıkanma olacaktır.

Başta Beylikdüzü, Avcılar, Esenyurt olmak üzere tüm İstanbul Avrupa yakası ilçe ve semtlerine tek fiyata hizmet vermekteyiz. Bizi arayarak aynı gün servis hizmeti, acil vidanjör talebinde bulunabilirsiniz.

Logar Açma

Vidanjör Nedir?

Vidanjör, üzerinde vakum sistemi bulunan ve bu sistem sayesinde genellikle evsel ve endüstriyel nitelikli atık sularını üzerinde yer alan tanka dolduran araçtır. Kanalizasyon temizleme aracı, kuka kanal açma aracı, kanal tıkanıklığı açma, foseptik kuyularının tıkanması sonucunda ihtiyaç duyulan ve temizliğin kamera ile görüntülenmesi ve video kayıt özelliğine de sahip son sistem araçlardır. Vidanjörler, atık su altyapı sisteminin kurulmadığı yerleşim yerleri ve sanayi bölgelerinde kullanılmaktadır.

Vidanjör Ne İşe Yarar?

Evsel atık sularının taşınması, yağmur suyu birikintilerinin boşaltılması, su çekimi, fabrika arıtma, bakteri nakliyesi, tuvalet tıkanıklığı, banyo tıkanıklığı giderilmesi, kanal açma, kanalizasyon temizleme, lağım tıkanıklığı açma gibi hizmetlerde kullanılır. Kuka Vidanjör ihtiyaçlarınızda en hızlı ve kesin çözümü uzman ekibimiz ve teçhizatımızla uygun vidanjör kiralama fiyatları ile sunmaktayız.

vidanjör kuka

Halkalı Robot ve Kameralı Cihazlarla Kırıp Dökmeden 7/24 Kaliteli Hizmet

Call Now Button