BLOG
Bize Ulaşın

GİDER AÇMA

MERTER GİDER TIKANIKLIĞI AÇMA

Pis su gideri tıkanıklığı açma hizmeti sunan firmamız tuvalet gider borusu, mutfak giderleri, lavabo gideri, küvet gideri, klozet gider borusu, evye gideri, banyo su gideri, balkon su gideri gibi tüm atık su giderleri tıkanıklıklarını kırmadan kameralı sistemlerle açmaktadır. İstanbul Avrupa yakası tüm ilçe ve semtlerine sabit fiyat politikası ile robotla tıkalı gider açma işlemleri uyguluyoruz.

Gider açma kimyasalı, gider açıcı, gider açma teli kullanarak tıkanan giderleri açmak geçici gider açma yöntemlerindendir. Uygun gider açma fiyatları ile profesyonel destek almanızı öneriyoruz.

Gider borusu açma hizmeti Teber İnşaat Altyapı firmamızın şimdiye kadar pek çok müşterisine itina ile sunmuş olduğu hizmetlerdendir. Bu işi profesyonel bir anlayışla en temiz bir şekilde çözümlemek için hazırız.

MERTER PİS SU GİDERİ AÇMA

Tuvalet gideri tıkandı, nasıl açılır, ne açar diye endişelenmeyin. Son teknoloji cihazlara yatırım yapmış, müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız tarafından kullanılan kameralı gider açma cihazları, tıkanıklık açan robot cihazlar ile kırmadan tuvalet gideri açılmaktadır. Gidere atılan erimeyen maddeler, ıslak mendiller, poşetler, havlu kağıtlar, plastik kapaklar, kulak temizleme çubukları gibi cisimler tuvaletlerin tıkanmasına sebep olmaktadır.

Mutfak gideri, lavabo gideri tıkanıklığı genelde yağlı yemek artıkları, çay çöpleri gibi atıkların mutfak lavabo giderine dökülmesi ile gider borusundan geçmeyerek oluşur.

Banyo giderinin tıkanması ise sabun kalıntıları, kıl saç gibi atıkların banyo su giderlerinden geçemeyerek tıkanıklığa sebep olur. Banyo gider kokusu ilk belirtilerdir.

Klozet tıkanıklığı koku önleyici plastik parçaların klozet giderine kaçması sonucu oluşabilir. Ayrıca temizlik malzemeleri, bez parçaları yada oyuncakların klozete düşürülmesi ile meydana gelebilmektedir. Klozet gideri açılmadan, kırıp dökmeden robotla gider açılır.

Mutfak gideri açma, lavabo gideri açma, banyo gideri açma, balkon gideri açma işlemlerini kullandığımız kameralı görüntüleme sistemleri ile tıkanıklığın sebebini tespit ederek açıyoruz. Yaptığımız tüm işlemler kırma dökme olmadan yapılır, kullandığımız tüm cihazlar son teknoloji gider açma makinalarıdır.

Uzman ekibimiz tıkalı gider açma konusunda başarılı bir şekilde çok kısa sürede sizlere servis hizmeti vermektedir.

Call Now Button